Biorę udział

5 Rytmow® – w objęciach ruchu i dźwięku

24/09/2019 - 29/09/2019

Nowa Morawa, Masyw Snieżnika

Warsztat kontynuacyjny, dla osób, które ukończyły dwuletnia szkołę Tantry Serca – Formację Psychodynamiki Relacji i Komunikacji Ciała

 

 

Czy mówimy czy śpiewamy, źródłem głosu jest nasze ciało. Jak zadbać o ten instrument by wydał czysty dźwięk? Jaką melodie moje ciało zagra i jak ona do nas przemówi?

Warsztat ten jest zaproszeniem do odkrycia twojego naturalnego głosu, uwolnionego przez ruch ciała. Korzystając z różnych praktyk ruchu i głosu – 5 Rytmow®, metoda Feldenkraisa, kontakt improwizacja, technika „the naked voice” i praca głosu Roya Harta – będziemy eksplorować relację z ciałem, oddechem i głosem aby odkryć nasza wewnętrzną muzykę. Zrelaksujemy nasze ciała, by poczuć miękki, naturalny przepływ oddechu i materii. Otworzymy się na to, co żywe w nas – doznania, rytm i ruch. Doświadczymy swobody pojawiania się gestów i dźwięków.

Jaki stworzy się taniec i jaka powstanie melodia? Wdech, wydech, czujące ciało, ucieleśniony głos – instrument i muzyka. Odkrywamy siebie w każdym momencie ekspresji. Śpiewające ciało, tańczący głos.

Peter Wilberforce jest akredytowanym nauczycielem 5 Rytmow i twórcą metody Ciało i Glos. Prowadzi zajęcia i warsztaty we Francji i w całej Europie. Przez wiele lat pracował w świecie opery, jako reżyser, menedżer projektów i nauczyciel. Entuzjasta tańca, głosu i teatru ruchu, uczestniczy w warsztatach i szkoleniach w obszarze performance oraz rozwoju osobistego. Prowadząc warsztaty kieruje się wiarą, że nauce sprzyja atmosfera uwagi, zabawy i dialogu, gdzie grupa wspiera i inspiruje. W czasie zajęć dba o dobry humor, jasność przekazu i ciepło w relacji.

Informacje i zapisyAleksandra Jóźwiak, + 48 720 893 888, aleksandra.j@tantra.pl

Termin: od wtorku 24 września do niedzieli 29 września 2019

Cena:
300 Euro – przy wpłacie pełnej kwoty do 23.08.2019
340 Euro – przy wpłacie pełnej kwoty po 24.08.2019

UWAGA! Wpłaty wyłącznie bezpośrednio na konto Petera, dane do przelewy wyślemy mailem po zgłoszeniu!!!